JAK UCZYMY

Nasza zasada: "Skuteczność przede wszystkim"

Choć nauka języków obcych stała się w naszym kraju powszechna, nie można jednak powiedzieć, żeby wszędzie była efektywna. Wciąż zdarzają się przypadki, że uczeń uczy się kilka lat, a efektów jakoś nie ma. Dlaczego tak jest? Bo wciąż jeszcze w wielu miejscach popełnia się stare błędy:

    Rolex Milgauss Replica
  • realizowanie programu bez oglądania się na efekty wśród uczniów
  • za mało form komunikatywnych: konwersacji, dialogów, opowiadań, dyskusji
  • częste zmiany nauczycieli, z których każdy zaczyna od nowa
  • brak wyraźnie określonych umiejętności, jakie uczeń powinien opanować na poszczególnych etapach nauczania.

Przychodząc do nas lub posyłając do nas swoje dzieci, możecie Państwo być pewni, że nie spotkacie żadnego z tych błędów. Szybko przekonacie się, że każdego z uczniów otaczamy troskliwą opieką, a nasza praca jest naprawdę skuteczna.

Jak uczymy

Podstawową zasadą naszej pracy jest wysoka efektywność nauczania. Osiągamy ją dzięki konsekwentnemu stosowaniu wypracowaniej przez nas i ciągle doskonalonej metody, która polega na kształtowaniu u uczniów komunikacji językowej (mówienie, pisanie, czytanie i słuchanie ze zrozumieniem,omega replica watches znajomość gramatyki).

Program nauczania podzieliliśmy na jednostki semestralne i bardzo szczegółowo opisaliśmy umiejętności, jakie w każdym trymestrze słuchacz powinien zdobyć w poszczególnych zakresach komunikacji językowej. Przed nauczycielem stawiamy zadanie doprowadzenia ucznia do opanowanie wyznaczonych umiejętności i wykazania, że uczeń potrafi posługiwać się nimi samodzielnie.

Na koniec semestru uczniowie otrzymują szczegółowy raport o wynikach nauki. Informacja ta jest szczególnie cenna dla rodziców, którzy dzięki niej dokładnie wiedzą, co potrafią ich dzieci.

Jak wybrać odpowiedni poziom zaawansowania

Przy zapisach słuchacze mają możliwość zapoznania się ze szczegółowymi programami nauczania i wybrania stopnia kursu odpowiedniego do swoich umiejętności.
W razie potrzeby nasi nauczyciele mogą określić poziom zaawansowania kandydata na podstawie testu i rozmowy kwalifikacyjnej. Aby skorzystać z ich pomocy wystarczy telefonicznie umówić się na bezpłatne konsultacje, które odbywają się w każdy piątek.

Tag Heuer Grand Carrera Replica
 

Szczecin 2010 © Szkoła Języków Obcych Europa

Oferujemy optymalnie dostosowane kursy językowe dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Z nami poznasz język angielski, niemiecki i francuski.